РМО вихователів середніх груп "Інновації в ігровій діяльності"

Вчора, 24 квітня 2018 року, на базі нашого садочка відбулось засідання районного методичного об’єднання для вихователів дітей середніх груп на тему «Формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку шляхом використання інноваційних технологій в ігровій діяльності» з досвіду роботи Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 комбінованого типу. Керівник РМО Попова О.А. ознайомила учасників з планом роботи засідання, значенням ігрової діяльності в житті дошкільнят, впровадженням сучасних інноваційних технологій у педагогічну практику закладів дошкільної освіти.

Учасникам засідання до уваги було представлено презентацію досвіду роботи закладу за темою «Розвивальний потенціал гри в формуванні пізнавальної активності дошкільника», під час якої вихователь-методист Букетка В.І. детально зупинилась на реалізації завдань ігрової діяльності шляхом використання інноваційних технологій та інноваційного ігрового обладнання.

Також у рамках методичного об’єднання вихователем Козаковою А.В. проведено майстер-клас «Інноваційна технологія «Шість цеглинок» в ігровій діяльності». Під час майстер-класу педагоги отримали позитивні емоції від участі в іграх та вправах.

Вихователь-методист Слюсар О.В. запросила учасників заходу до сенсорної кімнати, де ознайомила з її призначенням, наповненням та практичним використанням.

Захід пройшов в діловій, доброзичливій атмосфері.

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.